Сравнение
Добавьте товары для сравнения
График работы:

Будни: 9:00–18:00

0
Мой заказ

Отзывы о магазине

Poziton, ваші ціни дуже радують!) Знайшла пару позицій, що виявились найдешевшими! Дякую, що економите гроші своїх клієнтів)))) А взагалі, ваша робота просто змушує повертатися до вас знову!
Впервые у вас делал заказ, немного переживал, а теперь уверенно советую вас всем, кто хочет бысто и надежно получить свои покупки. Работаете на 10 из 10, процветания и хороших клиентов от всей души вам желаю.
Очень круто, что у вас можно и купить, и заправить и сделать качественный ремонт, получить достойную консультацию и остаться довольным постоянным клиентом. Спасибо, что так хорошо сработались!
Дякую магазину Poziton за оперативну роботу та швидку доставку, просто не уявляєте,як важко зараз з цим в інших інтернет-магазинах! Рівень роботи у вас дуже достойний, продовжуйте в такому ж дусі і всі покупці ваші)! По крайній мірі я вам щиро цього бажаю!!!
Очень достойная конкуренция большим и "раскрученным" интернет-магазинам, где за клиентов уже особо не держаться, одним больше, одним меньше! Спасибо, ребята, за уважение в работе и качество в обслуживании!
Раніше звертались до вас лише по заправці, а тепер маєте такий асортимент крутий! Молодці, що розвиваєтесь у правильному напрямку! З вами приємно мати справу!
Маємо досить великий офіс та штат, скільки вже змінювали постачальників, з гучними магазинами завжди були якість недорозуміння, затримки і т.д. Це дуже важливо, щоб вчасно було все оснащено для роботи, знайшли вас і зрозуміли, що так буває і що це реально. Особисто, як офіс-менеджер, вдячна за своєчасність та якість роботи, за приємне спілкування та підказки з вибором необхідного товару саме для нас та матимемо надію на подальшу плідну співпрацю.
Спасибо менеджеру за все ответы и советы! Приятно иметь дело с умными и ответственными людьми! Порадовало, что не разводите на "подороже"!) Буду обращаться еще однозначно!
Рідко залишаю відгуки на сайтах, але тут не втрималась. Ви просто молодці, сервіс на найкращому рівні! Окремо дякую за допомогу у виборі, все чудово працює! Обов'язково звертатимусь ще та рекомендуватиму вас всім знайомим. Гарних клієнтів та хорошого настрою!
Мне все понравилось, быстро сработали, быстро доставили и никакой лишней возни. Товар оригинал и это главное, уже спланировал у вас еще пару заказов, поэтому будем работать дальше. Держите марку.
Наверх