Промо-акція і Організатор промо-акції

1. Організатором Промо-акції є Canon CEE GmbH, зареєстрована за адресою Оберлаер Штрасе, 233, 1100 Вена, (іменована надалі Canon).

2. Ця 3-річна гарантія («Гарантія на промо-продукти») передбачає продовження строку дії гарантії для окремих продуктів Canon («Промо-продукти»), наведених нижче :

* Продовження строку дії = Продовження діючої застосованої комерційної гарантії Canon до трьох років.

3. За винятком поправок, внесених безпосередньо у цей документ (як само собою зрозуміле), діюча комерційна гарантія Canon, яка поширюється на Ваш продукт, поширюватиметься на послуги гарантії, визначені цією Гарантією. У разі будь-якого конфлікту між умовами надання послуг за цією Гарантією на промо-продукти та комерційними гарантіями Canon, умови даної Гарантії на промо-продукти мають переважну силу.

Промо-період

4. Промо-продукти мають бути придбані на території, на яку поширюються умови промо-акції (визначено нижче), у період між 01.03.2019 року та 31.12.2019 року. Дата купівлі продукту має бути підтверджена документом, що доводить факт покупки. Щоб отримати гарантію на промо-продукти, відповідні продути мають бути зареєстровані до 31.01.2020 року.

Щоб зареєструвати Ваш продукт для Отримання гарантії на промо-продукти, будь-ласка, слідуйте порядку заповнення Заяви, відповідно  інструкціям, викладеним нижче.

Територія, на яку поширюються умови промо-акції

5. Промо-продукти треба придбати та зареєструвати адресу покупки на території, на яку поширюються умови промо-акції. Це: Сербія, Македонія, Албанія, Косово, Чорногорія, Боснія, Україна, Молдова, Грузія або Вірменія.

Промо-продукти

6. Вибраними продуктами Canon, на які поширюється дана промо-гарантія («Промо-продукти»), є наступні:

Продуктова група Пристрій/Принтер Гарантія на промо-продукти
    Промо-пропозиція Гарантійне  обслуговування промо-продуктів
i-SENSYS MF421dw Продовження строку дії На основі повернення
MF426dw На основі повернення
MF428x На основі повернення
MF429x На основі повернення
MF522x На основі повернення
MF525x На основі повернення
MF631Cn На основі повернення
MF633Cdw На основі повернення
MF635Cx На основі повернення
MF732Cdw На основі повернення
MF734Cdw На основі повернення
MF735Cx На основі повернення
LBP212dw На основі повернення
LBP214dw На основі повернення
LBP215x На основі повернення
LBP312x На основі повернення
LBP351x На основі повернення
LBP352x На основі повернення
LBP611Cn На основі повернення
LBP613Cdw На основі повернення
LBP653Cdw На основі повернення
LBP654Cx На основі повернення
LBP710Cx На основі повернення
LBP712Cx На основі повернення
MAXIFY IB4150/IB4140 Продовження строку дії На основі повернення
MB2150/MB2140 На основі повернення
MB2750/MB2740 На основі повернення
MB5150/MB5140 На основі повернення
MB5450/MB5440 На основі повернення


7. Промо-продукти повинні бути новими і виробленими Canon, їх мають поставляти та поширювати роздрібним мережам групи компаній Canon, розташовані на території, на яку поширюються умови промо-акції. Це:

СЕРБІЯ, МАКЕДОНІЯ, АЛБАНІЯ, КОСОВО, ЧОРНОГОРІЯ, БОСНІЯ, УКРАЇНА, МОЛДОВА, ГРУЗІЯ АБО ВІРМЕНІЯ.

Будь ласка, перевіряйте роздрібну мережу, для того, щоб запобігти розчарування.

8. Промо-продукти мають бути новими та виробленими Canon. У промо-акції не можуть брати участь продукти, придбані з рук, відремонтовані та відновлені або продукти, які є підробленими або у будь-який спосіб порушують права на інтелектуальну власність групи компаній Canon (включно із та не обмежуючись паралельними чи «сірими» продуктами).

9. Комерційна гарантія Canon поширюються лише на ті дефекти, які виникають у результаті природнього користування продуктом, і не поширюються на інші проблеми, включно із тими, які виникають у результаті:

a) Неправильного обслуговування або модифікації;

b) У випадку, якщо програмне забезпечення, мультимедіа-засоби, деталі або витратні матеріали не передбачені або не підтримуються Canon;

c) Експлуатації поза межами специфікацій товару;

d) У результаті незаконної модифікації чи неправильного користування товаром.

Будь ласка, ознайомтеся з умовами застосованої комерційної гарантії Canon для ознайомлення з повним переліком умов дії та обмеження такої Гарантії.

10. Ця пропозиція не може поєднуватися з будь-якою іншою.

11. Ця пропозиція доступна тільки для кінцевих користувачів. Претензії підприємств або окремих осіб, які роблять оптові закупівлі (більш ніж 10 промо-продуктів у період акції) щодо цієї Промо-акції не прийматимуться.

Дистриб’ютори, ресселери та представники роздрібної торгівлі не мають право приймати учать у промоакції від імені своїх покупців.
(правило вступає в дію з 01.09.2017).

До 01.09.2017. цей пункт зазначав:
"Пропозиція доступна лише кінцевим користувачам. Претензії від підприємств чи приватних осіб, які здійснюють оптові покупки (більше 10 акційних продуктів під час акційного періоду), не зможуть приймати участь у промоакції.
Дистриб’ютори, ресселери та представники роздрібної торгівлі не мають право приймати учать у промоакції від імені своїх покупців.

12. Вважається, що усі Заявники погоджуються з цими Правилами та Умовами.

W Як зареєструвати продукт та відправити заявку на отримання гарантії на промо-продукти

13. Усім учасникам акції має бути 18 і більше років. Беручи участь у даній промо-акції та реєструючи Ваш продукт, Ви погоджуєтеся з цими Умовами. Якщо Вам немає 18 років та/або Ви не хочете дотримуватися умов даної Промо-акції, будь-ласка, не подавайте заявку на участь.

14. Для того, щоб отримати Гарантію на Промо-продукти, правильно заповніть та надішліть онлайн-форму заяву під час реєстрації Вашого продукту (в тому числі із зазначенням серійного номера (ів) продукту*) тут.

При заповненні усіх заявок треба завантажити документ, що підтверджує покупку (наприклад, копію квитанції або онлайн-замовлення та підтвердження оплати). Будь ласка, зверніть увагу на те, що підтвердження дати відправлення продукту не вважатиметься переконливим доказом покупки.

Компанія Canon не буде обробляти будь-які заявки, що надійшли після встановленого терміну прийому заявок або після дати завершення, або які, виключно на свій розсуд, заповнені не повністю та нерозбірливо. Canon не несе відповідальності за заявки, які були доставлені із запізненням або доставлені невдало.

*Для того, щоб дізнатися свій серійний номер, будь ласка, перейдіть за посиланням тут.

15. У якості підтвердження активації заявки, Заявники отримають підтвердження електронною поштою, що їхні заявки були прийняті, а їхні гарантії на промо-продукти були зареєстровані. Якщо Ви не отримуєте таке підтвердження електронною поштою протягом 8 робочих днів після подачі вашої заяви, або не маєте доступу до комп’ютера, будь ласка, зв’яжіться із Гарячою лінією прийому заявок за номером 0 800 501 456 (адреса: 01001 вул. Мечникова 2 А, тел. +30444902595, e-mail: post@canon.ua , website: www.canon.ua ). Будь ласка, збережіть електронне підтвердження, оскільки воно може знадобитися як доказ вашої діючої заявки у випадку, якщо Ви забажаєте отримати гарантійне обслуговування.

16. Canon залишає за собою право визнавати недійсною неповну, неточну або необґрунтовану заявку.

Відповідальність

17. Повною мірою, дозволеною законом, компанія Canon не несе відповідальності за будь-які втрати, пошкодження або травми будь-якого характеру, отримані з будь-якої причини, понесені будь-яким Заявником в рамках промо-акції. Тим не менш, ніщо в цих Правилах не повинно спричинити виключення або обмеження відповідальності Canon за травми або смерті, що виникли через доведену халатність/недбалість співробітників або агентів компанії Canon.

18. Canon залишає за собою право перевіряти будь-які заявки, щоб забезпечити дотримання цих правил та умов, і запросити додаткову інформацію та підтверджуючі документи. Canon залишає за собою право скасувати заявку та / або відмовити Заявникам, якщо запідозрить, що промо-акція порушуюється у будь-який спосіб. Рішення компанії Canon щодо промо-акції є остаточними і обговоренню не підлягає.

19. Наявність промо-продуктів залежить від їхньої наявності на складі. Canon не несе відповідальності за відмову роздрібних мереж виконувати правила замовлення промо-продуктів протягом Періоду Промо-акції.

20. Canon залишає за собою право анулювати, вносити поправки та/або змінити у цю промо-акцію в будь-який час без будь-якої відповідальності, але завжди буде прагнути звести до мінімуму вплив на Заявника, для того щоб уникнути надмірного розчарування.

Захист персональних даних

21Canon CEE GmbH, Canon Europa NV, зареєстровані за адресою Бовенкеркервег, 59, 1185 XB, Амстелвін, Нідерланди, та Canon Europe Limited, зареєстрована у Великобританії під реєстраційним номером 4093977, що здійснює бізнес-діяльність за адресою Площа, 3, Стоклей Парк, Аксбридж UB11 1ET, Великобританія, є Держателями Персональних Даних для цілей застосовних законів і постанов щодо захисту персональних даних щодо персональних даних, наданих Заявниками у зв’язку із цією Промо-акцією. Контроль та обробку персональних даних, Canon або будь-яка з його уповноважених третіх осіб, здійснюють строго відповідно до необхідних законів і правил конфіденційності інформації. Персональні дані будуть зберігатися і оброблятися Canon або його уповноваженою третьою особою для цілей проведення Промо-акції та Гарантії на промо-продукти, якщо не оговорено інше. Якщо Заявники не хочуть, щоб їхні контактні дані використовується для маркетингових цілей, або для того, щоб Canon міг з ними зв’язатися у майбутньому щодо подібних акцій, вони НЕ ПОВИННІ давати згоду на розсилку у відповідному вікні заяви при заповненні бланка заяви.

Держателі Персональних Даних можуть використовувати Особисті Дані для того, щоб спілкуватися з Заявниками та управляти відносинами з клієнтами, в тому числі, але не обмежуючись, шляхом відправки Заявникам інформації про продукти і послуги Canon через прямі повідомлення або інші засоби зв’язку. Це право Держателі Персональних Даних отримують, тільки якщо позивач дає свою згоду на отримання відповідних повідомлень при заповненні онлайн-форми заявки.

Як подати заявку на отримання Послуг з гарантійного обслуговування промо-продуктів

22. Після того, як ваша заява підтверджується, якщо Вам потрібно отримати розширені гарантійні послуги, що надаються в рамках даної Промо-акції, будь ласка, зв’яжіться з вашою місцевою номером 0 800 501 456 (адреса: 01001 вул. Мечникова 2 А, тел. +30444902595, e-mail: post@canon.ua, website: canon.ua і будьте готові:

a) Надати повну назву пристрою / моделі принтера та серійний номер*;

b) Підтвердити операційну систему, встановлену на Вашому комп’ютері – якщо це потрібно;

c) Підтвердити свої контактні дані, адресу розташування пристрою/ принтера та адресу електронної пошти;

d) Надати підтвердження покупки продукції та активованої гарантії на промо-продукти, як це вказано в електронному письмі-підтвердженні, надісланому Вам після реєстрації (ій) онлайн заявки на отримання сервісного обслуговування;

e) Забезпечити чіткий опис проблеми та провести будь-яку діагностику, яку радитимуть фахівці;

f) Дотримуватись всіх дотичних інструкцій від вашого місцевого центру обслуговування, щоб отримати гарантійне обслуговування.

Закон і юрисдикція

23. Ніщо, що міститься в цьому документі, не повинно обмежувати будь-які Ваші права як споживача.

24. У межах, встановлених законом, ця Промо-акція, ці правила та умови та будь-які розбіжності, що можуть виникнути із або у зв’язку з ними, будуть регулюватися і тлумачитися відповідно до законів Австрії та підлягатимуть невиключній юрисдикції судів Відня.

Якщо Ви є споживачем, Ви можете мати право на судовий розгляд на Вашій рідній мові і в Ваших місцевих судах. Місцева рада споживачів зможе проконсультувати Вас щодо Ваших прав. Ці правила та умови не обмежують будь-які права, надані законом.